3 listopada 2016 Udostępnij

Jakie produkty kryją się pod marką Beurer?

W roku 1919 została założona niemiecka markka Beurer GmbH. Od dnia jej powstania wciąż prowadzone są badania, którymi zajmują się najwyższej klasy specjaliści. Dzięki ich wysiłkom urządzenia sygnowane logo Beurer wyróżniają się najwyższą jakością. Najważniejsze atuty tych urządzeń to: niezawodność, nowoczesny design i wysoka jakość.

Produkty Beurer

W ofercie firmy Beurer znajdziemy bardzo szeroką ofertę artykułów medycznych służących ochronie zdrowia. Zapewniają one użytkownikom bardzo wysoki komfort fizyczny i psychiczny. Produkty medyczne, których bardzo szeroki wachlarz oferuje firma Beurer otrzymały wszystkie wymagane atesty. (http://sklep.puregreen.pl/beurer/) Specjalnością firmy jest także produkcja koców i poduszek elektrycznych. W ofercie konsumenci znajdą także szeroki wybór wag łazienkowych i kuchennych. Są to zarówno wagi tradycyjne, jak i nowoczesne. Na ofertę firmy Beurer składają się także pulsometry, przyrządy do masażu oraz inne, nie mniej ciekawe, produkty.

Firma Beurer

Grono zadowolonych Klientów stale rośnie. Są wśród nich renomowane sieci handlowe oraz hurtownie farmaceutyczne. Tak szerokie grono Klientów dowodzi, że produkty, które proponujemy mają rzeczywiście bardzo wysoką jakość. Nasze produkty kupują sklepy medyczne, placówki służby zdrowia, apteki, sklepy z artykułami gospodarstwa domowego, sklepy sportowe. Odbiorcami naszych produktów są także klienci indywidualni. Coraz większa konkurencja spowodowała, że w świadomości konsumentów dana usługa, firma lub produkt są rozpoznawalne po tym, jak są oni obsługiwani.

Sklep medyczny

Wyraźnie widać, że wyrozumiałość klientów wobec wszelkich niedoskonałości, zwłaszcza tych, które wiążą się z obsługą, wyraźnie jest mniejsza. Do tego wymagania stawiane przez klientów są coraz większe. Stąd też dla naszej firmy priorytetem stała się obsługa klienta na najwyższym poziomie. Jest to najważniejszym czynnik, który pozwoli odróżnić nas od konkurujących z nami firm.

Obsługa klienta

Staramy się, aby zarówno bezpośrednia obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, jak również za pośrednictwem Internetu stała na najwyższym poziomie. Klientów obsługują kompetentni, mający szeroką wiedzę i uprzejmi pracownicy. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i obsługi.