7 czerwca 2016 Udostępnij

Profesjonalny blender Greenis FGR-8800

​​Firma Greenis, która przygotowywała wyciskarki do soków nie tak dawno zdecydowała się na wprowadzenie nowoczesnego urządzenia w postaci blendera.

Jest to sprzęt, w którym pojawia się wyjątkowy silnik bezszczotkowy, który charakteryzuje się doskonała jakością oraz wyjątkową wytrzymałością. W urządzeniu znalazły się również bardzo dobrze przygotowane japońskie ostrza, które gwarantują bardzo sprawną pracę nawet z wyjątkowo twardymi składnikami takimi jak owoce mrożone czy lód. (http://sklep.puregreen.pl/greenis/Pojemnik urządzenia firma zdecydowała się wykonać z nowoczesnego materiału jakim jest tritan, który jest wolny od bisfenoli i dlatego sprawdzi się doskonale. Można być pewnym, że posiłki, które będziemy przygotowywać w tym urządzeniu będą wolne od chemicznych dodatków.

Firma stara się również dbać o bezpieczeństwo użytkownika, dlatego w urządzeniu zastosowane są różnorakie systemy, które maja gwarantować zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. W popychaczu, który firma dołącza do urządzenia znajduje się termometr co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, ponieważ dzięki temu można cały czas kontrolować przygotowywane posiłki, co bez wątpienia świetnie się sprawdzi. BBlender Greenis to obecnie jedna z lepszych propozycji na rynku, gdy chodzi o nowe blendery, które się pojawiają.

Widać doskonale, że firma mocno udoskonaliła swoją ofertę i poprawiła jakość tych uradzeń, które przygotowuje, dlatego dosłownie każdy będzie zadowolony. Nowość w postaci bezszczotkowego silnika to również duża zaleta tego sprzętu, na którą warto zwrócić uwagę. Dzięki niej bowiem nie musimy się obawiać o wytrzymałość urządzenia, które powinno bez zarzutu pracować przez długie lata. Nowoczesny silnik to jeszcze jedna wielka zaleta, ponieważ urządzenie pracuje bez zarzutu niezależnie od warunków i możemy być pewni, że dobrze wykonana swoje zadania. Silnik nie będzie również hałasował tak jak się to działo w przypadku urządzenia, które jest wyposażone w  szczotki. Tym samym widać doskonale, że firma wprowadzając do sprzedaży nową propozycje chciała ją udoskonalić i dlatego wprowadziła wiele poprawek.